FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

pAq

Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 40

Skąd: PCUnited.info

PostWysłany: Nie 18:15, 27 Kwi 2008    Temat postu: [A klasa] 27.04.2008 Librantovia Librantowa

Mecz "udało" się wygrać dzięki uprzejmości naszych przeciwników, którzy oddali nam 3 ptk. :>

Jak powiedział jeden z ich zawodników "hart musi wygrać bo buduje nową szatnię"...

Nie dziwię się, że dali nam wygrać z tego powodu... oni chyba najlepiej, ze wszystkich A klasowych drużyn, wiedzą co to znaczy nie mieć dobrej szatni Very Happy :E

Mecz to była praktycznie powtórka z poprzednich meczów, z drużynami z dołu tabeli...

Przez większość czasu to my graliśmy a oni kopali...

Pierwsza połowa zakończyła się jednak wynikiem "tylko" 0:1. Karnego strzelił Ciacho (podyktowany za faul na jak-zwykle-prześwietnym Kosie).

Na początku drugiej połowy przyszalał Szymon, który po dostaniu piłki wyrzuconej z autu przez Marcina (asysta jak marzenie :>), "zrobił" kilku przeciwników w "bambuko" i zapakował piłkę do siatki. Nie da się również nie wspomnieć jego specyficznego wyrażania zadowolenia z tego faktu :>

Trzecią bramkę zdobył Krystian po ładnym strzale...

Dobry mecz uświetniła interwencja obrońcy, który chciał "zrobić" dwóch napastników drużyny przeciwnej, zagrywając piętką, co w nieznacznym stopniu (ale jednak) przyczyniło się do zdobycia bramki przez przeciwników :> No cóż... pomysł prześwietny, nad wykonaniem trzeba jeszcze popracować Very Happy :E

Jak zwykle nasi zawodnicy zostali dzisiaj ukarani żółtymi karktami (głównie za faule oralne i drobne - niepotrzebne - utarczki)... no ale cóż... każdy chce sobie od czasu do czasu zrobić jakąs pauzę w grze ;p

wynik 1:3 (0:1)

Di End

PS2 zdjęcia [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez pAq dnia Pon 19:10, 28 Kwi 2008, w całości zmieniany 3 razy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Hart Tęgoborze Strona Główna -> Dotychczasowe wyniki!!! Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)