FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

tinky

Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 13

Skąd: pAq

PostWysłany: Sob 11:53, 28 Lip 2007    Temat postu: [puchar] 29.07.2007 Dąbrovia Wielogłowy

O godzinie 17:00 początek pierwszego (i mam nadzieję nie ostatniego) meczu pucharowego w tym sezonie. Spotkanie rozegrane będzie na boisku w Wielogłowach.

Nasz zespół będzie jeszcze bez trenera, który jutro wraca z urlopu ale mam nadzieję, że damy radę.

Terminarz z wynikami spotkań pucharowych można znaleźć tutaj: [link widoczny dla zalogowanych]

Dąbrovia we wtorek pokonała w sparingu na wyjeździe 1:2 Gród Podegrodzie, który będzie grał w tym sezonie w okręgówce.

tinky

Posty: 13

Skąd: pAq

PostWysłany: Nie 21:52, 29 Lip 2007    Temat postu:

No i stało się, chociaż nikt za bardzo z tego powodu nie dramatyzuje ale jednak...

Odpadliśmy z rozgrywek pucharowych po przekranych karnych.

Mecz mógł rozpocząć się bardzo dobrze ale po strzale arka karkoszki piłka odbiła się od poprzeczki i słupka (!) ale nie wpadła do bramki.

Póżniej gospodarze śmielej zabrali się do gry.

W drugiej połowie pierwszą bramkę zdobył po indywidualnej akcji Krystian Dziedzic. Dąbrovia się jednak nie poddała i stanęła przed szansą wyrównania po podyktowanym dla nich rzucie karnym, który jednak wybronił nasz bramkarz.

Wyrównanie udało się zdobyć po ładnym strzale jednego z przeciwników.

Nowy regulamin zakłada bezpośrednie rozegranie rzutów karnych po 90 minutach, więc nie było dogrywki.

Pierwszego karnego wykonywał Tadek Olchawa, który nie zdołał pokonać bramkarza przeciwników strzałem w środek bramki.
Pozostali "egzekutorzy" byli bezbłedni i nasza drużyna przegrała w karnych 5:4.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Hart Tęgoborze Strona Główna -> Dotychczasowe wyniki!!! Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)