FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

tinky

Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 13

Skąd: pAq

PostWysłany: Nie 20:44, 22 Lip 2007    Temat postu: [sparing] 22.07.2007 Limanovia

W dość egzotycznym składzie graliśmy sparing z V ligową Limavią.
Trzech zawodników Łososia Łososina Dolna (w tym bramkarz) wspomogli nas swoją grą, ponieważ nie było wystarczającej ilości zawodników Harta.

Pierwszą bramkę zdobyli goście, jednak od tego czasu jakby odpuścili trochę i udało się nam wyrównać. Na przerwę schodziliśmy przy stanie 2:1. Gole dla naszej drużyny zdobyli Dziedzic i Kosakowski.

W drugiej połowie gra była podobna ale po to gościom udało się strzelić dwie bramki, wykorzystując np. naszą nieuwagę podczas wykonywania rzutu wolnego.

Biorąc pod uwagę ligii w których występują obie drużyny można być zadowolonym z tego wyniku, chociaż mieliśmy szansę wygrać to spotkanie.

W przerwie były zbierane datki dla chorej Paulinki.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Hart Tęgoborze Strona Główna -> Dotychczasowe wyniki!!! Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)